پاسـخ به پرسـش های متداول

نرم افزار تصدیق در چه سیستم عامل هایی قابل اجرا می باشد؟

پاسخ: تیم توسعه نرم افزاری سیگنال همواره محصولات خود را طبق آخرین تکنولوژی و سیستم‌عامل‌های جدید بروزرسانی می‌نماید. نرم افزار تصدیق روی تمامی ویندوزهای ۱۰،۸، ۷، Vista،XP و سیستم‌عامل‌های ۳۲ و ۶۴ بیتی قابل اجرا می‌باشد.

آیا بدون استفاده از اینترنت هم می توان از برنامه استفاده نمود؟

پاسخ: در حال حاضر امکان استفاده از نرم افزار فقط بصورت آنلاین امکان پذیر می باشد.

آیا نرم افزار حجم زیادی از اینترنت مصرف می کند؟

پاسخ: خیر – نرم افزار به صورتی طراحی شده که فقط اطلاعات داده ای با حجم بسیار پایین را منتقل میکند. به صورتی که حجم مصرفی به چشم نمی آید.

آیا میتوانم از نرم افزار کپی تهیه کنم و در اختیار دیگران قرار بدهم ؟

پاسخ: به اشتراک گذاشتن نرم افزار به خودی خود منعی ندارد اما به اشتراک گزاری حساب کاربری خلاف قوانین تیم توسعه نرم افزاری سیگنال می باشد.

آیا میتوانم حساب کاربری را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک قرار دهم؟

پاسخ: به اشتراک گذاری اطلاعات حساب کاربری خلاف قوانین می باشد و درصورت تشخیص عوامل فنی سایت حساب کاربری مسدود می شود.

ضمانت برنامه تصدیق به چه صورت می باشد؟

پاسخ: کاربری که در طی سه ماه اخیر حداقل در ۱۰ آزمون شرکت کرده است، و از ۱۰ آزمون آخر موفق به قبولی در ۸ آزمون آن شود،اما در عین حال در آزمون اصلی نتوانسته باشد نمره قبولی را کسب نماید(مبنای صحًت این امر برای ما اعتماد به شما کاربران فهیم می باشد). بدون پرسیدن حتی هیچ سوالی تمامی هزینه ای که در این سه ماه برای استفاده از خدمات این نرم افزار داشته است به وی به طور کامل بازگردانده می شود.

چگونه از ارائه نسخه جدید برنامه مطلع می شویم؟

پاسخ: زمان اجرای برنامه، در صورت اتصال به اینترنت و ارائه نسخه جدیدی از برنامه نرم افزار به صورت خودکار به شما اطلاع خواهد داد.

می توانم بدون پرداخت هزینه از نرم افزار استفاده کنم؟

پاسخ: برای جلب رضایت کاربران امکان استفاده از نرم افزار بصورت رایگان وجود دارد. البته محدودیت هایی وجود دارد که برای آن هم راهکاری وجود دارد که شما می توانید نرم افزار را به دوستان و آشنایان معرفی کنید و اعتبار هدیه دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر در صفحه همکاری با ما )

پرداخت در سایت به چه صورت می باشد؟

پاسخ: همگی کاربران می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند. همچنین امکان واریز حساب بانکی یا واریز کارت به کارت به شماره حساب‏‌های اعلام شده در سایت برای همه کاربران وجود دارد.

با استفاده از کارت کدام بانک‌ها می‌توان هزینه سفارش را اینترنتی پرداخت کرد؟

پاسخ: شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید. لازم به ذکر است با توجه به تغییر سیاست های بانک ملی و بانک صادرات، از این پس پرداخت الکترونیک مبالغ زیر 5 هزار تومان توسط این بانک ها امکان پذیر نمی باشد. از این رو در صورت نیاز برای پرداخت‌های زیر ۵ هزار تومان از کارت سایر بانک‌ها استفاده فرمایید.

آیا ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کم شود؟

پاسخ: گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

چگونه می توانم برای پرداخت الکترونیک به سایت شما اعتماد کنم؟

پاسخ: تیم توسعه نرم افزاری سیگنال کاملا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و دارای مجوز های لازم و نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.

آیا پرداخت اینترنتی وجه سفارش در سایت امن است؟

پاسخ: پرداخت اینترنتی به گونه‏‌ای طراحی شده که امن و راحت باشد. با وجود هنگام پرداخت اینترنتی برای اطمینان از امنیت پرداخت خود نکته‏‌های زیر را رعایت فرمایید:
– با مشاهده قسمت آدرس (Address Bar)، در مرورگر (Browser) وب خود مطمئن شوید از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده می‏‌شود به عبارت دیگر باید در ابتدای آدرس، https وجود داشته باشد.
– برای ورود اطلاعات کارت خود حتماً از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید.